Kariéra

PRACOVNÍKA NA OBSLUHU ZINKOVACÍ VANY

Hlavní náplň práce:  -  ovládání zařízení zinkové lázně, ve které se nanáší zinek na ocelové konstrukce

- hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti

- dvousměnný provoz

- zajímavé finanční ohodnocení až 35.000,- Kč

Požadujeme: -  samostatnost, - pečlivost,  (výhodou - oprávnění pro řízení VZV)

Nabízíme:  - příspěvek na stravování, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, - příspěvky na masáže

Kontakt na personalistku: 778 772 989  (paní Adamová), e-mail: personalni@eurometal.cz

PRACOVNÍKA LAKOVNY (tryskárna, lakovna, přípravárna)

Výhodou - jednosměnný provoz, praxe není nutná - zaškolíme

Nabízíme:       zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zázemí stabilní a prosperující rodinné firmy, dobrý kolektiv
Požadujeme: odpovědnost, pečlivost

Kontakt:         Životopisy zasílejte na e-mail: , nebo se dostavte osobně na adresu: Riegrova  210, Chotěboř  583 01, Mobil: 775 408 537

% Uploaded