Kariéra

PRACOVNÍKA PRO PŘÍJEM A VÝDEJ ZAKÁZEK

- dvousměnný provoz (pracovní doba  37,5 hod/týdně)

- oprávnění k obsluze VZV výhodou (příležitost pro zkoušky k obsluze vysokozdvižného vozíku)

Nabízíme: -  zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na masáže

-zázemí stabilní a prosperující rodinné firmy

Požadujeme: - odpovědnost, pečlivost a flexibilitu

Kontakt pro zaslání životopisu: personalni@eurometal.cz , tel.: 778 772 989

PRACOVNÍKY LAKOVNY  :

- lakýrníka

- přípraváře

- obsluhu tryskacího zařízení

Nabízíme:

-  jednosměnný provoz ,

- mzda od 26.000,- Kč

hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti

- možnost profesního růstu, praxe není nutná - zaškolíme

- příspěvek na stravenky, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, - příspěvky na masáže

Nástup možný ihned.

Kontakt na vedoucího lakovny p.Píbila: 775 408 537, e-mail: lakovna.provoz@eurometal.cz

PRACOVNÍK ŽÁROVÉ ZINKOVNY

Náplň práce:  - příprava materiálu pro žárové zinkování a úprava po žárovém zinkování

- hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti

- dvousměnný provoz

- zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme: -  samostatnost, - pečlivost, - výhodou - oprávnění pro řízení VZV

Nabízíme:  - příspěvek na stravenky, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, - příspěvky na masáže

Kontakt na personalistku: 778 772 989-  (paní Adamová), e-mail: personalni@eurometal.cz

SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK

- jednosměnný provoz, plný úvazek

Požadujeme:       - osvědčení svařováním CO2 (zkušený i začátečník)

- technickou představivost, spolehlivost , pracovitost, samostatnost

Nabízíme:           - příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na masáže, zázemí stabilní a prosperující rodinné společnosti

Telefonní kontakt na personalistku: 778 772 989, e-mail: personalni@eurometal.cz

% Uploaded