Kariéra

MISTR ŽÁROVÉ ZINKOVNY

Pracovní náplň mistra žárové zinkovny:

·         Řízení pracovní směny v provozu žárové zinkovny

·         Zajištění efektivity, kvality a plnění termínů

·         Organizace výroby, sledování technologických postupů, kontrolování činností

·         kontrola a evidence skladových zásob materiálů a surovin

·         Zajištění dodržování provozních řádů a BOZP

·         Zodpovědnost za plynulý chod výroby

·         Úzká spolupráce s ostatními středisky společnosti

·         Jednání se zákazníky

Požadujeme:
 Vzdělání na úrovni SŠ nebo SOU, technický obor výhodou
- Znalost v oboru žárového zinkování výhodou
- Práce na PC – základy
- Zkušenost s prací směnového mistra – výhodou, časovou flexibilitu a samostatnost

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení ,hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti, dvousměnný provoz, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Kontakt:    Dana Adamová, tel. 778 772 989, e-mail:  personalni@eurometal.cz

PRACOVNÍK ŽÁROVÉ ZINKOVNY

Náplň práce:  - příprava materiálu pro žárové zinkování a úprava po žárovém zinkování

- hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti

- dvousměnný provoz

- zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme: -  samostatnost, - pečlivost, - výhodou - oprávnění pro řízení VZV

Nabízíme:  - příspěvek na stravování, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, - příspěvky na masáže

Kontakt na personalistku: 778 772 989  (paní Adamová), e-mail: personalni@eurometal.cz

SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK

- jednosměnný provoz, plný úvazek

Požadujeme:       - osvědčení svařováním CO2 (zkušený i začátečník)

- technickou představivost, spolehlivost , pracovitost, samostatnost

Nabízíme:           - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na masáže, zázemí stabilní a prosperující rodinné společnosti

Telefonní kontakt na personalistku: 778 772 989, e-mail: personalni@eurometal.cz

PRACOVNÍKY LAKOVNY (tryskárna, lakovna, přípravárna)

Výhodou - jednosměnný provoz, praxe není nutná - zaškolíme

Nabízíme:       zajímavé finanční ohodnocení, příspěvel na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zázemí stabilní a prosperující rodinné firmy, dobrý kolektiv
Požadujeme: odpovědnost, pečlivost

Kontakt:        Životopisy zasílejte na e-mail: , nebo se dostavte osobně na adresu: Riegrova  210, Chotěboř  583 01, Mobil: 775 408 537

% Uploaded