Kariéra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

  • udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zpracování nabídek
  • úzká spolupráce s výrobním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání, technického směru
  • vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • samostatnost a dobré organizační schopnosti
  • ochota se vzdělávat

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení (28.000,-Kč - 36.000,-Kč)
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění

Místo: Chotěboř

Kontaktujte nás: Dana Adamová, tel.: 778 772 989, personalni@eurometal.cz

PRACOVNÍKY ŽÁROVÉ ZINKOVNY

  • dvousměnný provoz
  • hlavní pracovní poměr
  • doba neurčitá
  • praxe není nutná - zaškolíme

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení (až 35.000,-Kč)
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní a prosperující rodinné firmy, dobrý kolektiv

Požadujeme: odpovědnost, pečlivost

Kontakt:         Životopisy zasílejte na e-mail: , nebo se dostavte osobně na adresu: Riegrova  210, Chotěboř  583 01, Mobil: 778 772 989

% Uploaded