Kariéra

SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK

- jednosměnný provoz, plný úvazek

Požadujeme:       - osvědčení svařováním CO2 (zkušený i začátečník)

- technickou představivost, spolehlivost , pracovitost, samostatnost

Nabízíme:           - příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zázemí stabilní a prosperující rodinné společnosti

Telefonní kontakt na mistra kovovýroby: p.Klabeneš -  777 149 473

MISTR ŽÁROVÉ ZINKOVNY

Pracovní náplň mistra žárové zinkovny:

  • řízení pracovní směny v provozu žárové zinkovny
  • zajištění efektivity, kontrola kvality a plnění termínů
  • organizace výroby, sledování technologických postupů, kontrolování činností
  • kontrola a evidence skladových zásob materiálů a surovin
  • zajištění dodržování provozních řádů a BOZP
  • zodpovědnost za plynulý chod výroby
  • úzká spolupráce s ostatními středisky společnosti
  • jednání se zákazníky

Požadujeme:

- vzdělání SŠ nebo SOU, technický obor výhodou, - znalost v oboru žárového zinkování výhodou,- práce na PC - základy

- zkušenost s prací směnového mistra - výhodou

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti, dvousměnný provoz, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravenky

- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Kontakt: Dana Adamová, tel.: 778 772 989, e-mail: personalni@eurometal.cz

PRACOVNÍKY LAKOVNY:

- jednosměnný provoz

hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné společnosti

- možnost profesního růstu

- zajímavé finanční ohodnocení

- příspěvek na stravenky, - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Kontakt na personalistku pí.Adamovou:  778 772 989, e-mail: personalni@eurometal.cz nebo na vedoucího lakovny p.Píbila: 775 408 537, e-mail: lakovna.provoz@eurometal.cz

% Uploaded