Profil společnosti

Eurometal Chotěboř, spol. s r.o. vznikla v roce 1996 s cílem poskytnout kvalitní práci na trhu s povrchovými úpravami kovů. Od té doby jsme prošli dlouhou cestu, během níž jsme poznali mnoho různých metod ochrany kovů. Dnes nabízíme širokou škálu povrchů na magnetické a nemagnetické kovy.

Hlavní činnosti naší firmy je žárové zinkování, práškové lakování, tryskání, speciální povlaky (teflon PTFE , PFA , Halar ECTFE, Kynar, Pekk, Rilsan PA-11, PA-12, Abcite, Flamulit atd.). Součástí služby je i naše doprava automobily DAF.

Všichni zaměstnanci naší firmy jsou vedeni k jedinému cíli, a to odvést špičkovou práci dle přání zákazníka. Díky tomu je zaručená dlouhodobá spolupráce s našimi klienty, která je vybudovaná na společné důvěře, kvalitě, rychlosti a ceně.

Ve firmě Eurometal Chotěboř spol.s.r.o pracuje padesát zaměstnanců, vedení firmy se skládá ze dvou spolumajitelů.

Prohlédněte si prosím důkladně naše webové stránky, jistě objevíte službu, kterou vám můžeme poskytnout jak pro váš profesní obor, tak i do vaší domácnosti. Žádná zakázka pro nás není malá - rádi vám s ní poradíme a vyřídíme ji k vaší úplné spokojenosti.

ROZMĚROVÉ a KAPACITNÍ ROZŠÍŘENÍ PRÁŠKOVÉ LAKOVNY EUROMETAL CHOTĚBOŘ spol. s r.o.

NOVÉ ROZMĚRY VÝROBKU až 8m x 2,5m x 2,5m

HMOTNOST VÝROBKU až 2500 kg

VYPALOVACÍ TEPLOTA až 450oC

VŠE JE ROVNĚŽ APLIKOVATELNÉ I PRO NANÁŠENÍ SPECIÁLNÍCH POVLAKŮ JAKO JE Rilsan, Halar, Teflon, Plascoat, Resicoat,.....

Firma