Žárové zinkování

Požadujete kvalitní žárové zinkování svých produktů? Obraťte se na nás.

Díky našim zkušenostem a nové technologii žárové zinkovny dokážeme vysokou kvalitu zinkového povrchu a dlouhodobou životnost ochrany ocelových konstrukcí a výrobků dle normy ČSN EN ISO 1461 a ASTM A123/A123M.

Naše žárová zinkovna je nová moderní linka spuštěná v roce 2013 s velikostí zinkovací vany 4500 x 1600 x  2500mm /POZOR: maximální rozměr výrobku 4000 x 1300 x 2000 mm (dle typu zboží) - doporučujeme se telefonicky domluvit s mistrem/ a nosností 2 500 kg na jeden ponor.

Co je žárové zinkování

Žárové pozinkování je povrchová úprava oceli, která je po příslušném předběžném zpracování (odmaštění) ponořením do kapalné taveniny zinku s teplotou 450-460 °C, legována na povrchu a potažena zinkem.

Zinkový povlak vytvoří slitinu s ocelí. Je s ocelí neoddělitelně spojen, a tím je vhodný pro všechny vnitřní a vnější plochy.

Odolnost pozinkování závisí na podmínkách, kterým je vystaveno. Zahrnuje období od 20 do 50 let, podle podmínek prostředí a atmosféry.

Další informace

  • Pro kvalitní povlak žárového pozinkování je nutné dodržet konstrukční a výrobní zásady. Najdete je popsané v odkazech na konci stránky.
  • Termíny jsou domlouvány po dohodě s vedením žárové zinkovny. Lze dojednat i zinkování tzv. „na počkání“ - nutné dohodnout alespoň 1 den předem s mistrem provozu žárové zinkovny na tel. +420 724 793 711.
  • Pokud bude na žárově pozinkované zboží dále nanášena barva, informujte nás o tom předem, abychom upravili proces zinkování, tím zabráníme pozdějším problémům při lakování žárového zinku.

Pro více informací nebo objednání služby nás kontaktujte.

Pracovní doba

Příjem zboží: po - čt: 06:00 - 21:00 | pá: 06:00 - 17:00

Výdej zboží na všech střediscích mimo otevírací dobu jen na základě telefonické dohody.

V případě platby v hotovosti je výdej zboží omezen na dobu
6:00 - 14:30 hodin a to z důvodu otevřené pokladny.
Po telefonické domluvě je možnost změny

Magazín
Víte, čím se od sebe tyto typy zinkování od liší? Dozvíte se v našem článku.
více
Tato povrchová úprava ocelových slitin existuje již 150 let a je do této doby kvalitou a cenou nepřekonaná.
více
všechny články

Informace pro zákazníky

Galerie
chybí VÁm nějaké informace
Zobrazit často kladené otázky