SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o.

Slévarenské závody se potýkaly s nedostačující kapacitou lakovacích linek v Evropě na aplikaci speciální práškové barvy Resicoat určené výhradně na litinové systémy vodovodního potrubí a i litinového odpadního systému.

Epoxidová prášková barva Resicoat od výrobce Akzo Nobel je schválená EU pro užívání vnitřního a venkovního ochranného povlaku litinového potrubí určeného pro dopravu pitné vody.

Tyto technologické systémy Resicoat používají všichni výrobci potrubí z celého světa, zde platí také pravidlo o kvalitě a odbornosti firmy. Firma poskytující povlak pro styk s pitnou vodou pro tyto mezinárodně známé výrobní firmy splňuje ta největší a nejtěžší kritéria na kvalitu, kterých je možné při aplikacích povlaků dosáhnout.

Proto jsme vděční za poskytnutí příležitosti dělat povlaky v nejvyšší kvalitě do celého světa. Zakázky s povlakem Resicoat pro nás byly výzvou, ale hlavně výbornou školou o možnosti dosáhnout super kvalitu při aplikaci epoxidového prášku na předehřáté zboží s teplotou 270 °C a požadavkem na rovnoměrnou vrstvu 250 mikronů.

Velikost povrchu potrubí je i několik desítek m2 s váhou jednoho kusu kolem 1 200 kg. I takto těžké kusy u nás v Eurometalu umíme lakovat.

+420 724 793 710