Oprava a renovace pánviček, grilů a kuchyňského nádobí

Pro velký zájem našich zákazníků provádíme renovaci starých teflonových povlaků.

Jediným úskalím při této službě zůstává cena poštovného či dopravy zásilkovou službou. Doprava k nám a od nás k zákazníkovi je většinou dražší než renovace PTFE povlaku na jedné pánvičce.

Proto se vyplatí zaslat více kusů v jednom balíku, buď své nádobí nebo se zeptat i sousedů, zda nechtějí opravit pánvičku, gril, kastrol, pekáč, toustovač atd.

Pracovníci na středisku speciálních povlaků vám vždy ochotně odpoví na vaše dotazy ohledně renovace. Máme na skladě bohatou škálu druhů PTFE vhodných na kuchyňské nádobí. Naše materiály PTFE mají atesty pro styk s potravinami, můžeme i nabídnout povlak Ceramic.

Jak celý proces renovace probíhá

Popíši postup renovace po obdržení třeba pánvičky, kterou zákazník zaslal poštovním balíkem.

  1. Po vyzvednutí zakázky z pošty náš zodpovědný pracovník rozbalí balík a na pánvičce odšroubuje úchyty a madla, která popíše a uloží na bezpečné místo před ztrátou.
  2. Pánvičku následně opláchne od zbytkové mastnoty, otře suchým hadrem a vloží do tryskacího zařízení, kde tryskáním korundem odstraní veškerý starý povlak a zároveň odmastí povrch.
  3. Po otryskání se pánvička ofoukne stlačeným vzduchem, následuje odmaštění ultrazvukemosušení.
  4. Poté dochází k aplikaci PTFE povlaku na pánvičku. Vrstva PTFE po vytvrzení je cca 40 mikronů.
  5. Poslední operace po zchladnutí je kontrola povlaku.
  6. Následuje zpětná montáž úchytů a madel a zabalení pánvičky do krabice, aby se příští den mohla poštou na dobírku zaslat zpět k zákazníkovi.

Naše povlaky jsou na vysoké úrovni a mají dlouholetou životnost, přesvědčte se sami.

Martin Neumann